hybrid.ai zaprezentował nową twarz branży AdTech na DMEXCO 2019!

Hybrid
2 min readSep 27, 2019

--

Hasłem największej europejskiej imprezy poświęconej technologii adtech i martech DMEXCO 2019 było „Zaufaj Tobie”. Motto eventu nawiązywało do głównego motywu imprezy — cyberbezpieczeństwa marki i prywatność danych. Brak zaufania do marki ze strony klienta jest głównym wyzwaniem, przed którym stoi branża marketingowa w tym roku. Tegoroczna impreza była okazją do prezentacji międzynarodowej platformy programistycznej hybrid.ai. Nasz zespół przedstawił narzędzia do prowadzenia kampanii w modelu in-house, spełniającym nowoczesne wymagania bezpieczeństwa online.

Nasze autorskie rozwiązanie umożliwia stworzenie własnego zautomatyzowanego działu reklamy, zarówno po stronie agencji, jak i po stronie klienta. hybrid.ai bierze odpowiedzialność za storzewnie fundamentów i silnika takiego rozwiązania, tworząc najbardziej wygodny ekosystem narzędzi i metod ich integracji z biznesem. Korzystanie z tych rozwiązań pozwala klientowi kontrolować i zarządzać wszystkimi detalami reklamy, od tworzenia własnych sieci banerów reklamowych, reklam wideo lub reklam rodzimych, po bezpośrednie umowy z witrynami lub sieciami reklamowymi. Wszystkie dane dotyczące kupowania reklam są przechowywane wewnętrznie, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Podczas 270 spotkań, które miały miejsce udział na naszym stoisku, odnotowaliśmy liczne deklaracje zapowiadające wzrost globalnych wydatków na reklamę w modelu programmatic. Nasi europejscy i amerykańscy partnerzy wspomnieli, że ich budżety przeznaczone na rozwiązania AdTech i programmatic wzrosną w przyszłym roku o 20–30 procent. Właśnie dlatego DMEXCO było doskonałą okazją aby przed przedstawicielami branży AdTech zaprezentować nasze najnowsze rozwiązanie: Hybrid Suite — platformę do budowy ekosystemu reklamy programatycznej, która spełnia nowoczesne wymagania bezpieczeństwa online.

Hybrid Suite to zestaw następujących funkcjonalności:

  • Hybrid Insights narzędzie do planowania ruchu przed rozpoczęciem kampanii reklamowej, zarządzania danymi, analizy odbiorców i oceny wyniku.
  • Hybrydowa konsola do tworzenia i optymalizacji kampanii reklamowej.
  • Raporty hybrydowe pozwalają analizować poprzednią kampanię reklamową i tworzyć szczegółowe raporty.
  • Hybrid Partners to funkcjonalność dająca Ci możliwość stworzenia własnej platformy SSP i rozpoczęcia sprzedaży zapasów przy użyciu modelu RTB.

Projekt AstraOne

Projekt AstraOne.io był również prezentowany na targach DMEXCO. To system wyświetlania reklamy, który wykorzystuje komputerową technologię wizyjną w formacie reklamy In-image. Od ponad roku projekt jest wdrażany na w kilku krajach i obejmuje szereg rozwiązań dla agencji reklamowych, reklamodawców i wydawców. Każde narzędzie ekosystemu AstraOne jest unikalne i może tworzyć najbardziej spersonalizowane rozwiązania dla każdego klienta.

Podsumowanie

To była nasza pierwsza wizyta w DMEXCO. NA tegoroczne targi wystawiliśmy bardzo silny zespół składający się z 21 konsultantów z 7 biur z 4 krajów. Naszym zdaniem targi zakończyły się sukcesem. Na pewno będziemy uczestniczyć w DMEXCO 2020. Do zobaczenia wkrótce.

--

--