hybrid.ai na DMEXCO 2019

Hybrid
2 min readAug 21, 2019

--

Rok 2019 stoi pod znakiem bezpieczeństwa online, prywatności i ochrony danych, dlatego motto targów DMEXCO 2019 brzmi „Zaufaj Sobie”. Zaufanie jest jednym z głównych wyzwań, które determinuje trendy technologiczne w tym roku, od marketingu wielokanałowego po samo zaufanie konsumentów do Internetu. DMEXCO to miejsce spotkań i społeczność kluczowych graczy w biznesie cyfrowym, marketingu i innowacji. Wydarzenie to ekosystem z seminariami, debatami i wystawami. Każdego roku w Kolonii gromadzi się 41 000 odwiedzających, około 1000 wystawców i ponad 550 prelegentów z całego świata. W tym roku hybrid.ai będzie obecny na DMEXCO pod hasłem „Programmatic in-house”.

Dlaczego “in house”?

Potrzeba bezpieczeństwa i przejrzystości stoi u podstawy jednego z najważniejszych trendów w branży AdTech w 2019 roku, jakim jest powstawanie i wzmacnianie działów programmatic „in house”. Udomowienie planowania zakupy reklam w ramach wewnętrznych struktur, zamiast odsyłania wszystkich działań na zewnątrz, powoduje nie tylko bardziej skuteczny system planowania. Zwiększa się w ten sposób również bezpieczeństwo inwestycji w programmatic. Proces ten obecnie opiera się jednak przede wszystkim na działaniach hybrydowych. Agencje szkolą ludzi w ramach zespołów i prowadzą część kampanii, jednak pracownik po stronie klienta w pełni kontroluje kampanię pod kątem danych oraz kosztów.

Odpowiedź

Odpowiedzią na te hybrydowe relacje jest kolejny produkt — hybridSuite. To samoobsługowa platforma, która pozwala na zarządzanie kampanią w czasie rzeczywistym. Pomaga ona optymalizować kampanie i skuteczniej osiągać zaplanowane cele. Jednocześnie dostęp do platformy posiadają zarówno osoby ze strony agencji, jak i pracownicy działający po stronie klienta. Co pozwala na pełny wgląd w dane i przejrzystość przepływu informacji.

Nasze stoisko znajdziecie w Kolonii w hali 08.01 pod numerem D-011.

--

--